PTSR

Kampania społeczna
Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

Logo PTSR


Z ogromna przyjemnością  i dumą informujemy, że IX edycja kampanii społeczno – informacyjnej SyMfonia serc została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Takie wsparcie jest dla nas bardzo cenne i obligujące.  Pismo informujące o tym zaszczytnym fakcie znajdą Państwo w załączniku.

Uroczyście i sympatycznie

W uroczystej oprawie, 18 marca w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim, wicewojewoda Sylwester Dąbrowski, wręczył Odznaczenia Państwowe. Wśród odznaczonych była Pani Helena Kładko, wiceprzewodnicząca PTSR,  która otrzymała Złoty Krzyż Zasługi.

Odznaczenie to, które na wniosek PTSR przyznane zostało przez Prezydenta RP w ubiegłym roku, kończy listę osób odznaczonych z okazji 25.lecia PTSR.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza do udziału w II edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki stwardnienia rozsianego organizowanego przez PTSR.

W konkursie brać udział mogą prace licencjackie i magisterskie, obronione w latach akademickich  2013/2014 oraz 2014/2015, 2015/2016

W ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „SyMfonia serc”, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) ogłasza siódmą edycję konkursu dla mediów. Celem konkursu jest podnoszenie wiedzy i świadomości społecznej związanej ze stwardnieniem rozsianym w sposób, który zwiększa akceptację społeczną osób chorych. Konkurs skierowany jest do dziennikarzy wszystkich mediów.

W ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „SyMfonia Serc”, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) ogłasza ósmą  edycję konkursów: poetyckiego i fotograficznego, których celem jest aktywizacja osób chorych i niepełnosprawnych.

Do udziału w konkursach zapraszamy osoby chore, niepełnosprawne, a także ich Rodziny i Przyjaciół. Konkurs adresowany jest do nieprofesjonalistów.