PTSR

Kampania społeczna
Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

Logo PTSR

SyMfonia Serc 2015

Making of SM- walcz o siebie 2015

Magdalena Konopka, 2015-04-16 16:11

Premiera IV edycji kampanii SM- Walcz o siebie już w maju, zatem zbliża się ona wielkimi krokami. Warto umilić sobie czas oczekiwania materiałem z przygotowań do tegorocznej kampanii, do czego gorąco zachęcamy.  Making of SM- walcz o siebie 2015 dostępny jest pod linkiem

Czytaj więcej >>
załącznik

Rozpoczynamy nabór wniosków o przyznanie odznaczeń Ambasador SM i podziękowań Serce Serc

Magdalena Konopka, 2015-03-05 07:17

Podobnie jak w latach poprzednich, w 2015 roku Rada Główna PTSR uhonoruje tych, dzięki którym świadomość społeczna o stwardnieniu rozsianym  jest coraz większa (Ambasador SM) oraz tych, dzięki którym możemy realizować „SyMfonię serc” (Serca Serc).   Dziękowanie naszym sponsorom, wolontariuszom, przyjaciołom – jest jedną z najprzyjemniejszych form odpowiedzi na ich otwarte serca.

Czytaj więcej >>
załącznik

Konkurs dla mediów 2015 „Razem możemy więcej”

Magdalena Konopka, 2015-03-04 07:57

W ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „SyMfonia serc”, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) ogłasza siódmą edycję konkursu dla mediów. Celem konkursu jest podnoszenie wiedzy i świadomości społecznej związanej ze stwardnieniem rozsianym w sposób, który zwiększa akceptację społeczną osób chorych. Konkurs skierowany jest do dziennikarzy wszystkich mediów.

Zapraszamy do nadsyłania materiałów podejmujących tematykę stwardnienia rozsianego.

Czytaj więcej >>
załącznik

Razem możemy więcej! - konkurs

Magdalena Konopka, 2015-01-30 10:21

W ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „SyMfonia Serc”, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) ogłasza siódmą edycję konkursów: poetyckiego i fotograficznego, których celem jest aktywizacja osób chorych i niepełnosprawnych.

Do udziału w konkursach zapraszamy osoby chore, niepełnosprawne, a także ich Rodziny i Przyjaciół. Konkurs adresowany jest do nieprofesjonalistów.

Czytaj więcej >>
wszystkich pozycji: 4

Najbliższe wydarzenia:

Zobacz relacje z wydarzeń, które się już odbyły.