PTSR

Kampania społeczna
Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

Logo PTSR

SyMfonia Serc 2015

Zaproszenie na wernisaż prac konkursowych

Magdalena Konopka, 2015-08-25 09:35

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego serdecznie zaprasza na wernisaż prac konkursowych konkursu fotograficznego i poetyckiego prowadzonych przez PTSR w 2015 roku  i konferencję prasową inaugurującą VIII edycję kampanii informacyjną SyMfonia serc

Czytaj więcej >>
załącznik

SyMfonia serc w aptekach ZIKO

Magdalena Konopka, 2015-08-24 10:22

W ramach kolejnej edycji kampanii społeczno – informacyjnej SyMfonia serc  ruszamy z kampanią ulotkową w sieci aptek ZIKO.  W jej ramach, każdy robiący zakupy w tej sieci aptek dostanie ulotkę informacyjną SyMfonii serc.  W ten sposób zostanie rozdanych około 60 tys, ulotek w 86 puntach aptecznych w całym kraju.  Jest to dla nas nowy i niezwykle ważny kanał, jakim dotrzemy do jeszcze większej liczby osób niż do tej pory. Codziennie apteki ZIKO odwiedza około 500 osób, co przyczyni się w dużym stopniu do poszerzenia zasięgu naszej kampanii. Ponadto w aptekach będą porozwieszane plakaty SyMfoni serc.  Apteki ZIKO są bardzo atrakcyjne dla klientów, głównie ze względu na niezwykle korzystne ceny jakie proponują oraz profesjonalną i pomocną obsługę. Fakt, że  ta sieć jest partnerem naszej kampanii jest dla nas powodem do olbrzymiej radości i dumy.

Czytaj więcej >>

Wyniki konkursu dla mediów

Magdalena Konopka, 2015-08-31 08:26

Znamy już zwycięzców konkursu dla mediów.  Jak zawsze cieszymy się z każdego materiału nadesłanego na konkurs. Wybranie nagrodzonych prac nie było sprawą prostą, bowiem każdy nadesłany materiał prezentował wysoki poziom.  Jury w składzie : Katarzyna Nazarewicz, Zbigniew Rytel i Tomasz Połeć  nie miało łatwego zadania, jednakże ostatecznie postanowiło nagrodzić następujące materiały:

Czytaj więcej >>

Są już wyniki konkursu poetyckiego „Razem możmy więcej”

Dominika Czarnota-Szałkowska, 2015-08-17 11:00

Z wielką przyjemnością informujemy, że jury wyłoniło już zwycięzców konkursu poetyckiego „Razem możemy więcej”. Podobnie jak w konkursie fotograficznym, tu także wśród uczestników znalazły się zarówno osoby, które są z nami od dawna, jak i te, które przysłały wiersze po raz pierwszy. Jury miało niełatwe zadanie wybrania jedynie 15-tu nagrodzonych wierszy.

Czytaj więcej >>

Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego „razem możemy więcej”.

Magdalena Konopka, 2015-07-21 11:14

Konkurs fotograficzny „Razem możemy więcej” dobiegł końca. Ku naszej wielkiej radości wśród uczestników znalazły się zarówno osoby, które są z nami od dawna jak i debiutanci. Pamiętajmy jednak, że nie zwycięstwo jest najważniejsze a samo uczestnictwo i fakt podzielenia się z innymi swoją twórczością. Jesteśmy dumni, że chcą Państwo brać udział w naszym konkursie. Jury jak zawsze miało niełatwy orzech do zgryzienia, bo nadesłane zdjęcia prezentowały bardzo wysoki poziom. 

Czytaj więcej >>
załącznik

Upływa termin zgłoszeń do konkursów fotograficznego i poetyckiego "Razem możemy więcej"

Magdalena Konopka, 2015-06-01 12:15

Przypominamy, że 30 czerwca upływa termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu poetyckiego oraz konkursu fotograficznego. Jest to ostania chwila, aby  zgłosić swój udział.  Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursów jest  hasło Razem możemy więcej ” . Gorąco zachęcamy Państwa do podzielenia się z nami swoją twórczością.

Czytaj więcej >>

Światowy dzień SM 2015 - podsumowanie

Scholastyka Śniegowska, 2015-05-28 13:02
Światowy dzień SM 2015 - podsumowanie

W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich odbyła się konferencja  z okazji Światowego Dnia Stwardnienia Rozsianego. Spotkanie otworzyła prof. Irena Lipowicz wskazując, że w Polsce wciąż mamy do czynienia z ogromną nieświadomością społeczną na temat tej choroby.

Czytaj więcej >>

Gratulacje za specjalne wyróżnienie kampanii „SM-Walcz o siebie”

Scholastyka Śniegowska, 2015-05-21 11:40

To już czwarta edycja kampanii społecznej „SM-walcz o siebie” i kolejna nagroda. Gratulacje.

19 maja 2015, w godzinach wieczornych, w Teatrze Kamienica odbyła się Gala kończąca 7. edycję konkursu KAMPANIA SPOŁECZNA ROKU. Podczas Gali zostały wręczone nagrody i wyróżnienia, a także zaprezentowane kampanie, które uzyskały największe uznanie Jury. Galę poprowadził Robert Majewski.

Czytaj więcej >>

27 maja 2015 – Światowy Dzień SM

Magdalena Konopka, 2015-05-19 10:48

27 maja w siedzibie Rzecznika Praw Obywatelskich, przy ul. Długiej odbędzie się konferencja z okazji Światowego Dnia SM. Konferencja organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, Fundację Urszuli Jaworskiej, Fundację Neuropozytywni i inicjatorów kampanii „SM- Walcz o Siebie”.  Hasło tegorocznego Światowego Dnia SM to „ Razem możemy więcej” i będzie nam ono przewodziło także w trakcie tej konferencji. W programie przewidziano dyskusję na temat SM w Polsce Pochylimy się nad problematyką leczenia, rehabilitacji i aspektów psychologicznych choroby. W dyskusji wezmą udział  prof. Krzysztof Selmaj, dr n. med. Lidia Darda - Lendzion, dr n. med. Mariola Kosowicz, prof. Dominika Maison oraz osoby chore. Będziemy także rozmawiać o aktywności mimo choroby, temat przybliżą nam Milena Trojanowska i Izabela Sopalska. Podczas spotkania swoją premierę będzie miała IV odsłona kampanii „SM – Walcz o siebie”.

Czytaj więcej >>
załącznik

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o stwardnieniu rozsianym

Magdalena Konopka, 2015-05-11 07:50

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza do udziału w I. edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki stwardnienia rozsianego organizowanego przez  redakcję  miesięcznika SM Express.

W konkursie brać udział mogą prace licencjackie i magisterskie, obronione w latach akademickich 2012/2013, 2013/2014 oraz 2014/2015.

Czytaj więcej >>
strony: pierwsza ostatnia 1 2 stron: 2, pozycji: 16

Najbliższe wydarzenia:

Zobacz relacje z wydarzeń, które się już odbyły.